Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
hu
Kategóriák / Termékek
CSAK EREDETI TERMÉKEK
CSAK EREDETI TERMÉKEK
100%-os eredetiség garancia minden termékre!
KIVÁLÓ VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS
KIVÁLÓ VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS
4.5 pont átlag több ezer vásárló véleménye alapján!
MEGBÍZHATÓ VÁLLALKOZÁS
MEGBÍZHATÓ VÁLLALKOZÁS
Több tízezer sikeresen kézbesített rendelés évek óta!
Revox B77 Japanese Routine Arctisztító Gél 150ml
3.099 Ft
2.470 Ft (1.945 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Revox B77 Japanese Routine Arctisztító Gél 150ml

3.099 Ft
2.470 Ft (1.945 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Márka: REVOX

A REVOX B77 JAPANESE ROUTINE ARCTISZTÍTÓ GÉL a bőr igényeihez igazodik, annak természetes, napi ritmusának megfelelően.

Optimális hidratálást biztosít és lassítja az arc öregedési folyamatát. Egy gyengéd formulájú arctisztító gél, ami eltávolítja a smink maradványokat és szennyeződéseket.

Egységár: 16,47 Ft/ml
Szerezhető hűségpontok: 62
Elérhetőség: Raktáron

Leírás

Használata során a bőr felfrissült és puhává válik. Nedves bőrön használva, a gél gyengéd habot képez, mely kisimítja és hatékonyan tisztítja a bőrt.

A serkentő hatású Guarana Mag-kivonat csökkenti a fáradtság jeleit és antioxidáns védelmet nyújt.

A tápláló és méregtelenítő hatású Japán Cseresznyefa támogatja a bőr regenerációját és segít megelőzni a nedvességvesztést.

A Rizs-kivonat javítja a bőr rugalmasságát és feszességét. Emellett kondicionálja és megnyugtatja a bőrt a komfortosabb érzetért. Használati utasítás:

Használja reggel és este nedves bőrön, a szemkörnyéket elkerülve. Gyengéden masszírozza el körkörös mozdulatokkal, hogy habozzon. Ezután mossa le langyos vízzel.

Figyelem: Egyéni érzékenység a termékkel szemben előfordulhat. Az első alkalmazás előtt ajánlott egy érzékenységi teszt elvégzése. Amennyiben a termék szembe kerül, mossa ki bő vízzel.

Összetevők

Water / Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, PEG-160 Sorbitan Triisostearate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Cocamide DEA, Glycerin, Cherry Blossom Extract / Prunus Serrulata Flower Extract, Rice Extract / Oryza Sativa Extract, Corn Starch / Zea Mays Starch, Rice Bran Oil / Oryza Sativa Bran Oil, Guarana Seed Extract / Paullinia Cupana Seed Extract, Provitamin B5 / Panthenol, Propylene Glycol, Fragrance / Parfum, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Polyglyceryl-4 Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Gluconolactone, Calcium Gluconate.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.