Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
hu
Kategóriák / Termékek
CSAK EREDETI TERMÉKEK
CSAK EREDETI TERMÉKEK
100%-os eredetiség garancia minden termékre!
KIVÁLÓ VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS
KIVÁLÓ VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS
4.5 pont átlag több ezer vásárló véleménye alapján!
MEGBÍZHATÓ VÁLLALKOZÁS
MEGBÍZHATÓ VÁLLALKOZÁS
Több tízezer sikeresen kézbesített rendelés évek óta!
Makeup Revolution Wispy False Lash Szempillaspirál
2.590 Ft
1.799 Ft (1.417 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Makeup Revolution Wispy False Lash Szempillaspirál

SZÍN
FEKETE
VÍZÁLLÓ
NEM
2.590 Ft
1.799 Ft (1.417 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Márka: REVOLUTION
A szempillaspirál kiemel és elválaszt minden szempillát (még azokat az apróakat is!), hogy gyönyörű természetes, de hatásos végeredményt nyújtson a szempilláknak. A formula könnyű, gyorsan szárad és ultra fekete a végső tökéletes megjelenés érdekében.
Szerezhető hűségpontok: 45
Elérhetőség: Raktáron

Leírás

A Revolution Wispy Lash szempillaspirál egy egyedülálló, természetes hatású szempillaspirál.

Az egyedülálló széles kefével ellátott spirált kifejezetten úgy tervezték, hogy minden egyes szempillának gyönyörű pihés hatást kölcsönözzön! A kefe kiemel és elválaszt minden szempillát (még azokat az apróakat is!), hogy gyönyörű természetes, de hatásos végeredményt nyújtson a szempilláknak.

A formula könnyű, gyorsan szárad és ultra fekete a végső tökéletes megjelenés érdekében.

összetevők

AQUA (WATER, EAU), PVP, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, STEARIC ACID, OZOKERITE, POLYBUTENE, GLYCERYL STEARATE, PEG-1 STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, CERA ALBA (BEESWAX, CIRE D'ABEILLE), TRIETHANOLAMINE, HYDROGENATED PALM ACID, STEARYL STEARATE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, CI 77499 (IRON OXIDES).

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.