Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
hu
Kategóriák / Termékek
CSAK EREDETI TERMÉKEK
CSAK EREDETI TERMÉKEK
100%-os eredetiség garancia minden termékre!
KIVÁLÓ VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS
KIVÁLÓ VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS
4.5 pont átlag több ezer vásárló véleménye alapján!
MEGBÍZHATÓ VÁLLALKOZÁS
MEGBÍZHATÓ VÁLLALKOZÁS
Több tízezer sikeresen kézbesített rendelés évek óta!
Revolution Skincare Cica Balm Krémkoncentrátum 40ml
4.450 Ft
4.079 Ft (3.212 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Revolution Skincare Cica Balm Krémkoncentrátum 40ml

4.450 Ft
4.079 Ft (3.212 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Márka: REVOLUTION SKINCARE
Sokoldalú Cica kivonatot tartalmazó krémkoncentrátum, mely a rendkívül irritált, igénybevett, repedezett bőr ápolására szolgál. Kifejezetten alkalmas a nagy igénybevételnek kitett területeken: könyök, sarok, erősen kiszáradt kéz bőrének ápolására. Állatkísérlet-mentes.

A termék használata előtt kis bőrfelületen végezz folttesztet! Ha érzékeny vagy valamelyik összetevőre, ne használd a terméket!

Szerezhető hűségpontok: 102
Elérhetőség: Raktáron

Leírás

Cica krémkoncetrátum

A Cica növény Ázsiában tigrisfű néven is ismert, a neve onnan ered, hogy a tigrisek ezzel dörzsölik a sebüket, hogy felgyorsítsák a bőrük regenerálódását. A cica egy csodaszer az irritált és gyulladt bőr számára, azonnali nyugtató hatásának köszönhetően Koreában az egyik legfontosabb összetevője a bőrápolási termékeknek.

A Cica krémkoncentrátum egy olyan sokoldalú ápoló krém, mely a fájdalmas, kirepedezett, száraz bőrterületekre jelent azonnali gyógyírt: kirepedezett kézre vagy a nagyon száraz könyökbőrre. Cica növényi kivonat mellett nyugtató hatású aloe vera kivonatot és tápláló sheavajat is tartalmaz.

Hogyan használd?
Alkalmazd helyi kezelésre a kiszáradt bőrön.

Vigyázat
Irritáció esetén hagyd abba a termék használatát. Tartsd távol a szemedtől. Csak külsőleg.

Próbáld ki a termékcsalád több tagját!

Állatkísérletmentes

Összetevők

Aqua (Water), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Isononyl Isononanoate, Behenyl Alcohol, Propanediol, Sodium Acrylates Copolymer, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Centella Asiatica Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol, Glyceryl Stearate Citrate, Lecithin, Polyglyceryl-3 Stearate, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tocopherol.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.